+ 34 925 590 316 | comunicacion@fincaloranque.com

Idiomas

Descarga de mapas

02, septiembre | 1 Comentarios

- Descargar mapa desde Madrid

- Descargar mapa desde Toledo

- Descargar mapa desde Toledo (ronda suroeste)

Listado de posts

Finca Loranque - 15/11/2023 21:44

JAK USTAWIĆ ANTENĘ SATELITARNĄ POLSATU

15, listopad | Ocena 4.7 na podstawie 151 głosów

W pierwszej kolejności musimy skierować czaszę anteny w kierunku południowym, jeśli nie uzyskamy na ekranie telewizora minimum 50% jakości należy zamówić profesjonalny montaż anteny satelitarnej w dowolnym salonie firmowym Polsat Box w Warszawie lub okolicach. Klienci czasami kupują w marketach elektronicznych tanie mierniki sygnału satelitarnego ale są to proste, tanie urządzenie analogowe i nie nadają się do naszych celów. Zakup cyfrowego miernika z prawdziwego zdarzenia to wydatek rzędu kilkuset złotych i nie jest opłacalny do jednorazowego ustawienia naszej anteny satelitarnej, lepiej zamówić dobrego instalatora, który zrobi to za nas wykorzystując narzędzia dedykowane to tego typu prac.Możemy zastanowić się nad opcją zestawu satelitarnego, wspólnego dla kilku sąsiadów, jest to świetne rozwiązanie stosowane w budownictwie wielorodzinnym, każdy ma swoją umowę z operatorem i dekoder ale wszyscy korzystają z jednej anteny satelitarnej na dachu budynku. Montujemy konwerter z ośmioma wyjściami i podłączamy do niego kable ze wszystkich pomieszczeń, drugi sposób to konwerter z czterema wyjściami, który łączymy z urządzeniem o nazwie "multiswitch" umieszczonym gdzieś wewnątrz budynku a następnie do niego podłączamy przewody z mieszkań. Będzie nam potrzebne również zasilanie doprowadzone do multiswitcha, jeśli checemy zapewnić mieszkańcom dostęp do bezpłatnej telewizji naziemnej instalujemy na wysokim maszcie zestaw anten kierunkowych lub jedną antenę szerokopasmową i również podłączamy ją kablem koncentrycznym do multiswitcha.

Przy dużej odległości od nadajnika może być potrzebny wzmacniacz o niskim poziomie szumów i wysokim wzmocnieniu, szczególnie w górnej części pasma telewizyjnego (UHF).


Możesz skorzystać z usług instalatora anten satelitarnych oraz naziemnych w następujących miejscowościach województwa mazowieckiego: Brwinów, Łomianki, Konstancin, Płochocin, Wołomin, Sulejówek, Legionowo, Piaseczno, Warszawa, Komorów, Podkowa Leśna, Błonie, Mińsk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Raszyn, Zielonka, Piastów, Babice, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Pruszków, Marki, SochaczewEnglish version:
https://www.fincaloranque.com/en/blog/Posts/show/jak-ustawic-antene-satelitarna-polsatu-107

Captcha