+ 34 925 590 316 | comunicacion@fincaloranque.com

Idiomas

Agenda cultural

02, septiembre | 1 Comentarios
Agenda cultural

Los templarios y otras Órdenes Militares

Exposición Permanente

El Monasterio de San Clemente acoge la exposición 'Los templarios y otras Órdenes Militares', que realiza un recorrido por la vida y el entorno cultural que rodea la actividad de los caballeros empeñado en salvaguardar los lugares considerados santos para el cristianismo

Pero si la exposición es atractiva por sí misma, no lo es menos su ubicación, un convento que llegó a ser de los más extensos y ricos de la diócesis y, según la leyenda, lugar de invención del afamado mazapán.

Listado de posts

Finca Loranque - 15/11/2023 17:23

JAK ZAMONTOWAĆ ANTENĘ SATELITARNĄ POLSATU W WARSZAWIE

15, listopad | Ocena 4.9 na podstawie 137 głosów

Wiele osób zastanawia się czy wybrać telewizję internetową czy satelitarną, naszym zdaniem druga opcja jest lepszym rozwiązaniem, możemy skorzystać z oferty Polsatu lub Canal+. W każdym z przypadków jesteśmy zobligowani do wykonania montażu anteny satelitarnej oraz podłączenia do niej dekodera cyfrowego z kartą abonencką. Możemy starać się we własnym zakresie jeśli czujemy się na siłach oraz mamy doświadczenie techniczne oraz narzędzia takie jak klucze nasadowe oraz wiertarkę udarową. Mieszkając w tak dużym mieście jak Warszawa nie będziemy mieli problemu z nabyciem wszystkich niezbędnych elementów do instalacji anteny Polsat Box, mamy tu kilka hurtowni oraz kilkanaście marketów budowlanych oferujących systemy mocowań do anteny satelitarnej.Gdy nie czujemy się na siłach w możemy skorzystać z serwisu technicznego operatora, pracują tam instalatorzy z dużym doświadczeniem w swojej branży, nie będą mieli problemów z montażem anteny nawet w bardzo trudno dostępnym miejscu takim jak stromy dach lub wysoka ściana. Dodatkowo otrzymamy gwarancję na wykonaną usługę co da nam pewność, że jest ona wykonana fachowo i nie stracimy obrazu na ekranie telewizora po kilku tygodniach.

Czasami będą potrzebne dwie wizyty instalatora, najpierw w celu obejrzenia planowanego miejsca montażu i sprawdzenie czy w tym miejscu będzie dostępny sygnał satelitarny, możemy wtedy ustalić, którędy będziemy prowadzić kable koncentryczne do dekoderów oraz czy chcemy zamontować dodatkową antenę naziemną do odbioru bezpłatnej telewizji cyfrowej. Otrzymamy dzięki temu możliwość odbioru ponad dwudziestu kanałów całkowicie za friko i to na dowolnej ilości telewizorów w domu, nie będziemy też uzależnieni od pogody, bo może wszyscy nie wiedzą ale satelita nie działa podczas dużego śniegu lub deszczu.English version:
https://www.fincaloranque.com/en/blog/Posts/show/jak-zamontowac-antene-polsatu-w-warszawie-103

Captcha