+ 34 925 590 316 | comunicacion@fincaloranque.com

Idiomas

Noticias

02, septiembre | 1 Comentarios
Noticias

No te pierdas ninguna novedad de Finca Loranque visitando nuestra sección de noticias. Premios, eventos, actividad en la bodega y en el campo, ferias en las que está presente la bodega... Y, por supuesto, la información más actualizada de Finca Loranque la encontrarás, con inmediatez, siguiéndonos en nuestras redes sociales.

Listado de posts

Finca Loranque - 15/11/2023 22:24

SERWISY TECHNICZNE POLSAT BOX

15, listopad | Ocena 4.9 na podstawie 114 głosów

Oprócz kontaktu przez stronę internetową telewizji Polsat Box można osobiście odwiedzić jeden z salonów firmowych gdzie na miejscu zamówimy profesjonalny montaż anteny satelitarnej i odbierzemy dekoder cyfrowy z kartą abonencką zaraz po podpisaniu umowy na wybrany pakiet kanałów telewizyjnych. Większość punktów sprzedaży oferuje usługi telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej Plus, łącząc je w jeden pakiet o nazwie SmartDOM uzyskamy bardzo atrakcyjne rabaty na wszystkie usługi przez okres minimalny umowy czyli dwa lata. Klienci, którzy nie chcą ponosić jednorazowo kosztów instalacji zestawu satelitarnego, mogą rozłożyć go na raty doliczane do miesięcznych rachunków.Zamawiając usługę telewizji satelitarnej klient ma do wyboru dwa rodzaje anten, pierwsza to zestaw z konwerterem Twin a druga droższy model z konwerterem unicable firmy Inverto. Tańsza opcja polecana jest do prostszych dekoderów cyfrowych bez opcji nagrywania i umożliwia podłączenie dwóch telewizorów w usłudze multiroom, droższa dedykowana jest do najnowszych modeli z dyskiem twardym oraz daje możliwość rozbudowy instalacji nawet do pięciu dekoderów na jednym przewodzie koncentrycznym. W przypadku braku sygnału z anteny, dekodery Polsatu posiadają opcję korzystania z podłączenia do internetu i oglądania programów telewizyjnych z serwerów operatora, niestety dotyczy to tylko wybranych kanałów.

Konsultanci pracujący w serwisie technicznym pomagają klientom w rozwiązywaniu problemów z odbiorem telewizji lub działania routerów internetowych. Są na bieżąco szkoleni w zakresie wiedzy o technologii stosowanej przez Polsat i w większości przypadków są w stanie rozwiązać problem zdalnie przez telefon lub chat na stronie internetowej. Są takie usterki, które wymagają bezpośredniej interwencji instalatora, wtedy konsultant przekazuje dane klienta do lokalnego punktu sprzedaży, pracownik salonu po otrzymaniu zgłoszenia wysyła montera w celu rozwiązania problemu bezpośrednio w domu abonenta. Większość usług objęta jest gwarancją na okres dwóch lat a reklamacje należy zgłaszać bezpośrednio u instalatora wykonującego daną naprawę.English version:
https://www.fincaloranque.com/en/blog/Posts/show/serwisy-techniczne-polsat-box-110

Captcha